ТИЖДЕНЬ МУЖНОСТІ І СЛАВИ!

2015-10-16

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу учнів в Ображіївському НВК період з 12.10.15 р. по 16.10.15 р. було оголошено Тижнем захисника України. В рамках тижня було проведено ряд виховних заходів на патріотичну тематику.

Розпочався тиждень тематичною лінійкою для учнів 1-11 класів під назвою «Покрова – свята покровителька козаків», на якій учні дізналися про історію козацтва та Свята Покрови. Після лінійки учням 9 класу було надано право покласти квіти до пам’ятника Невідомому солдату та бюсту І.М.Кожедуба./Files/images/CIMG3449.JPG

13 жовтня вчитель історії та права Андрій Михайлович Гевліч разом з учнями 9 та 11 класів для старшокласників провели історичний урок-презентацію “Славетні імена України”. Метою уроку було поглибити знання учнів про Україну, прищепити любов до рідного краю, почуття гордості за славних синів і доньок держави, розширити зміст поняття громадянин України, виховати патріотичні почуття. Девізом уроку стали такі слова: “Усі ми – це наша родина, це наша сім’я, це наша Україна”./Files/images/CIMG3469.JPG

Після закінчення уроку, учні переглянули історичну кінострічку “Незламна”, про українського “солдата в спідниці”, Людмилу Павліченко. Героїня з самого початку війни відправилась на фронт і потрапила до стрілкової девізії і вже через декілька місяців почала відлік вбитих нею ворогів. До кінця війни вона вбила більш ніж 300 фашистів. Захищала не тільки Севастополь, а й Одесу та Кишенів. Людмила – це жінка, яка змогла змінити хід історії. Будучі особисто знайома з першою деді США, вона домоглася, щоб відкрили другий фронт. Ця прекрасна історія вчить нас недопустити, щоб знову повторювались військові конфлікти. Приклад дівчини, яка не боялася дивитися смерті в очі, показує, як треба захищати свою державу від ворогів. В цей же день кращі учні НВК відвідали вдома учасників АТО нашого села та привітали їх листівкою і квітами з наступаючим святом – Днем захисника України.

15 жовтня серед учнів 5-11 класів відбувся конкурс плакатів “Героям слава!”. Переможцями стали: І місце зайняли учні 7 класу, ІІ місце – учні 9 класу, а ІІІ – учні 11 класу. На загальношкільній лінійці переможці були нагороджені почесними грамотами.

/Files/images/CIMG3484.JPG

/Files/images/CIMG3474.JPG /Files/images/CIMG3480.JPG

Завершили наш тиждень спортивні змагання “Естафета мужності”. До участі у змаганнях запрошувались учні 1-4 класів разом з батьками. Склад команди 2 чоловіка ( 1 син + 1 батько).

/Files/images/SAM_3760.JPG

Участь взяли 6 команд: учень 3 класу Андрусенко Олександр з татом Віталієм Леонідовичем – команда “Фортуна”; учень 3 класу Володько Олег з татом Андрієм Миколайовичем – команда “Посмішка”; учень 3 класу Дейкало Олександр з татом Петром Васильовичем – команда “Екстрим”; учень 3 класу Залозний Давид з татом Владиславом Миколайовичем – команда “Апельсин”; учень 4 класу Жура Дмитро з татом Віктором Вікторовичем – команда “Перемога” та учень 4 класу Киричок Єгор з татом Олександром Миколайовичем – команда “Силачі”.

/Files/images/IMG_2908.JPG

Місію суддів виконували: старший суддя – директор НВК Гончаренко А.М. , секретар – голова ради правління, учениця 11 класу Садова Яна та суддя при учасниках – вчитель фізичної культури Михайличенко М.В.. Учасники активно брали участь у таких естафетах: “Естафета з обручами”, “Кенгуру”, “Конкурс на спритність”, “Швидкі ноги”, “Ходьба по купинах”, “Мішень”, “Футболісти” та ін..

/Files/images/SAM_3796.JPG

/Files/images/SAM_3841.JPG

/Files/images/SAM_3890.JPG

Особливо повеселили глядачів та гравців конкурс “Українські козаки”, в якому тату з сином потрібно було одягти одні шаровари на двох і пробігти певну дистанцію,

/Files/images/IMG_2939.JPG

а також “Чиста картопля”, де батьки показали, як вони допомагають мамам на кухні.

/Files/images/IMG_2945.JPG

Не залишилися осторонь і вболівальники, вони з задоволенням відгадували загадки про спорт.

/Files/images/SAM_3861.JPG

На протязі свята всіх учасників і гостей своїми піснями чарували учениця 7 класу Залозна Владислава та учениця 9 класу Котлова Альона.

/Files/images/IMG_2957.JPG

В нелегкій боротьбі перемогу одержали: І місце – команда “Апельсин”, ІІ місце- команда “Перемога” та ІІІ – команда “Фортуна”, які були нагороджені почесними дипломами, медалями та солодкими подарунками.

/Files/images/IMG_2962.JPG

Інші учасники за активну участь отримали грамоти і солодкі призи. Не зважаючі на результати змагань хочеться сказати, що всі були молодці!!! Отримали великий заряд енергії, бадьорості, задоволення, гарний настрій, додалося оптимізму та віри у власні сили. Ми сподіваємося, що наші хлопці будуть гарно навчатися, дружити зі спортом і стануть в майбутньому гідними захисниками нашої держави. Також хочеться подякувати всім учасникам та організаторам свята і особливо батькам, які підтримали та взяли активну участь.

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi